Griezmann vezérletével hengerelt a Barcelona a Real Betis ellen

A címvédő Fc Barcelona együttese 5-2-re győzött hazai pályán a Betis ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 2. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén.

Nyögvenyelősen kezdődött a mérközés a Barcelona számára, a Betis egy kontra után megszerezte a vezetést a 15. percben. Antoine Griezmann még az első félidő végén egyenlíteni tudott.
A második félidőre már nem volt kérdés mi lehet a meccs kimenetele, a barcelonai henger meg sem állt 5 gólig. A meccs embere a két gólt is jegyző Griezmann lett. A Barcelona együttesénél bemutatkozott Ansu Fati aki ezzel ő lett a Barcelona együttesében minden idők második legfiatalabb bemutatkozója a felnőttek között a maga 16 évével és 298 napjával.

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
Barcelona–Real Betis 5–2 (Griezmann 41., 50., Carles Pérez 56., Jordi Alba 60., Arturo Vidal 77., ill. Fekir 15., Loren Morón 79.)